O Marcie

Hej, z tej strony Marta :)

Po porodzie mój brzuch przez dość długi czas pozostawał naprawdę duży. Bardzo mocno chciałam mieć znów płaski brzuch i spalić ten uciążliwy tłuszcz, dlatego też wypróbowałam mnóstwo diet i tabletek żeby dojść do mojego celu.

Dziś, po kilku miesiącach testowania i stracenia mnóstwo kasy na nieskuteczne preparaty i inne cuda mam w końcu ładny płaski brzuch. Kocham z radością patrzeć na niego w lustrze, a mój mąż cały czas powtarza jak pięknie wyglądam :)

Obecnie mam sporo wolnego czasu, w związku z tym postanowiłam, że założę na szybko jakąś małą stronę i napiszę o tym jak mi się to udało. Nie wiedziałam, że tak szybko stanie się popularna, dziś wchodzi na nią ok 100 osób dziennie a ja tylko napisałam krótki artykuł jak mi się to udało :)

Bardzo cieszę się, że mogę komuś pomóc :)

Jeśli też jesteś po ciąży albo po prostu masz nadwagę lub z innych przyczyn Twój brzuch nie jest taki jak byś tego chciała bądź chciał i chcesz mieć płaski brzuszek to moje doświadczenie na pewno Ci pomoże :)

Pozdrawiam z uśmiechem :)))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>